• Prevádzka MŠ počas vianočných sviatkov

na základe prieskumu záujmu o materskú školu počas vianočných sviatkov oznamujem, že materská škola bude zatvorená z dôvodu nízkeho počtu prihlásených detí a zvýšenej chorobnosti detí od 20.12.2021 do 7.1.2022.

Riadna prevádzka začne v pondelok 10.1.2022. V prípade nových skutočností vás budeme informovať na stránke škôlky.

Prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu rodiny, veľa zdravia, šťastia, lásky a pohody, osobných i pracovných úspechov v novom roku 2022.

kolektív materskej školy

prosím o dôsledné vypísanie prihlásenia detí na vianočné prázdniny od 20.12 do 22.12. 2021.

Z dôvodu pretrvávajúceho núdzového stavu a pandemickej situácie prihlasujte len deti, ktorých rodičia pracujú, materské a deti nezamestnaných rodičov / podľa odporúčania infektológov / prosím neprihlasovať. Zatiaľ neviem povedať, aký bude stav prihlásených detí, ale ak pôjdeme na jednu triedu, budú deti z celej škôlky sústredené v pavilóne A.

Prieskum robíme kvôli prázdninám, čerpaniu dovoleniek a školskej jedálni, ktorá podľa záväzného prihlásenia detí na stravu objedná potraviny, teda nebude možné dieťa zo stravy dodatočne odhlásiť.

Ďalej žiadam rodičov o dôsledné dodržiavanie nariadenia -  vstupovať do priestorov MŠ len 1 rodič + 1 dieťa maximálne 10 minút. Za pochopenie ďakujeme.

Papierniková Alena