• O materskej škole

• Naša materská škola sa nachádza na Sídlisku Sihoť II., v blízkosti ZŠ a ŠKD.

• Priestory MŠ sa skladajú z 5 pavilónov. Jeden je hospodársky, kde je umiestnená kuchyňa a kancelárie. Ostatné pavilóny sú triedy s príslušenstvom, spojené dlhou chodbou.

• Veľký školský dvor má trávnatú plochu s preliezačkami, asfaltovú plochu a pieskoviská.  V areáli je veľa stromov a kríkov.

• Budova je po celkovej rekonštrukcii, vnútorné priestory sú pekné a účelovo zariadené.

Zloženie Rady školy pri MŠ M. Turkovej Trenčín na funkčné obdobie 2020-2024:

Pedagogickí  zamestnanci  - Ondrišíková Iveta – predseda

- Koreň Denisa